• cilësi

  cilësi

  Kompania jonë ka kaluar ISO 9001: 2008, CE, RoHS, EMC provë sistemin e certifikimit dhe ka produkte me cilësi të lartë.
 • shërbim

  shërbim

  ne do t'ju përgjigjen menjëherë në herën e parë, dhe të sigurojë garanci produkt, shërbim dhe mbështetje teknike.
 • ODM dhe OEM

  ODM dhe OEM

  Novestom mbështet projektimin dhe prodhimin e OEM & ODM produkteve.
TRUPI veshur CAMERA

NOVESTOM-NVS7

TRUPI veshur CAMERA

 • button Front Record: Me Front LED | button Foto: material special TPU dhe të lehtë për shtyp | Trashësia e Shell: 2.8mm | GPS (brenda 60 sekonda) | Mbrojtja e të dhënave: Përdoruesi nuk mund të fshini video të pa software PC. Gjithashtu, video dhe fotot nuk mund të shkarkohet ose të fshihen në WiFi APP. | Jetën e baterisë: 13 orë (4 niveli tregues LED) | I papërshkueshëm nga uji: IP67 | Të tjerë: Mikrofoni, Gjuha, mode Vibrator Stealth: të çaktivizoni të gjitha LED dhe të shëndoshë.
 • 8PORTS docking stacion

  NOVESTOM-NVS10-B

  8PORTS docking stacion

 • All-metalike struktura, të qëndrueshme dhe të vështira | Plotësisht në përputhje me USB1.1, USB2.0 dhe USB3.0 Plug | 8 slots fikse për kamerat e policisë | L-tipit USB lidhës, i lidhur në mënyrë të qëndrueshme | 4pads për të mbështetur docking stacion | 3 shfryn ajër për motherboard, kontrolli efektiv nga shumë shpejt | me kaloni kryesore në pushtet on / off të gjithë sistemin.
 • MENAXHIMI DIGITAL PROVAT SOFTWARE

  SISTEMI NOVESTOM-SOFTWARE

  MENAXHIMI DIGITAL PROVAT SOFTWARE

 • Nuk është një software me fjalëkalim për të kontrolluar të dhënat në kamera dhe vendosur ID Device dhe ID e Policisë | Parametrat themelore | Shkruani Mode U-disk | mbledhjes automatike | Auto upload | akuzuar automatike | USB 3.0 me shpejtësi Ngarko të dhëna nëpërmjet Dems software
 • Certifikim

  Body Worn Camera and Docking Station ISO 9001-2008 certificate from Novestom
  EMC testing for NVS5 police body camera
  NVS7 Police Body Camera with WIFI GPS design
  EMC certificate for NVS7-wifi body worn police cameras
  NVS9 për patentë Dukje
  CE certificate for NVS7 wifi police body camera